Thursday , May 28 2020
Lajmi i fundit

Festivali WAVEUL: TË MARTËN FILLOI SHITJA E BILETAVE

WAveul (2)Organizatorët e edicionit të pare të Festivalit WAVEUL, i cili do të mbahet në Plazhin e Madh prej me 25 deri me 28 korrik, njoftuan se të marten, me 14 maj në ora 14, filloi shitja e biletave për këtë eveniment të madh.

“Kap valën e mirë dhe çmimet më të volitshme dhe kurse deri në 70% në krahasim me çmimin final!”, thonë ato me mesazhin: “Ndjeni magjinë të cilën e krijojnë artistët e shkëlqyer dhe harmoninë e pafundësisë ranore dhe detare”.

Blerja e biletave hyrëse mund të bëhet përmes platformës http://www.gigstix.com/

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top