Wednesday , August 5 2020
Lajmi i fundit

Filloi Panairi i Turizmit në Beograd: PREZANTOHET OFERTA E ULQINIT

IMG-ffd7bb5147254ec2e37ad6ee6502fdaf-VNën sloganin “Vera është më afër se sa e mendoni“ në Beograd filloi të enjten Panairi i 41 Ndërkombëtarë i Turizmit.

Në këtë manifestim turistik më të madh dhe më të rëndësishëm turistik në Evropën Juglindore merr pjesë Organizata Turistike e Ulqinit, në krye me drejtorin Fatmir Gjekën dhe nënkryetarin e Komunës Astrit Hoxhën.

Në panairin e turizmit, i cili do të jetë i hapur deri të dielën, janë të pranishëm 650 ekspozues nga 38 shtete.

Në Beograd njëkohësisht mbahen panairet e pajisjeve për hoteleri, suvenirëve dhe verës.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top