Sunday , February 23 2020
Lajmi i fundit

Fillon Panairi i turizmit në Vjenë: TË PRANISHËM EDHE PËRFAQËSUESIT E OT ULQIN

 

Panairi i turizmit Vjene, Sajam turizma BecNë kryeqytetin e Austrisë, Vjenë, sot fillon Panairi i turizmit.

Në këtë manifestim e cila zgjat deri më 15 janar, do të prezantohen 850 ekspozues nga 80 vende, ndër të cilët do të jetë edhe Organizata turistike e Ulqinit

Në panairin më të madh të turizmit në Austri organizatorët presin rreth 150.000 vizitorë të cilët do të mund të informohen në temën e pushimit, udhëtimit dhe kohës së lirë. Paralelisht me Panairin e turizmit mbahet edhe Panairi i automjeteve “Vienna Autoshow”, “Bike Village Vienna”, si dhe Panairi i ushqimit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top