Tuesday , September 29 2020
Lajmi i fundit

Fillon shkolla: NGA E HËNA NXËNËSIT RIKTHEHEN NË BANKA

Shkolla (2)Të hënën, me 2 shtator, për të gjithë nxënësit e shkollës fillore dhe të mesme në Ulqin fillon viti i ri shkollor 2019/20.

Ndërsa prej me 29 kusht në libraritë e qytetit vijon shitja e librave shkollore, njoftohet nga Enti për Libra Shkollorë dhe Mjete Arsimore.

Komuna e Ulqinit për nxënësit e klasës së parë të shkollave fillore siguroi libra falas.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top