Saturday , January 19 2019
Lajmi i fundit

Fillon turneu në futboll të vogël: HAPET NGA LOJTARI I AKADEMISË SË FUTBOLLIT

received_1578735245552273Në sallën e Gjimnazit të Ulqinit mbrëmë u hap Turneu ndërkombëtar në futboll të vogël i cili do të luhet në dy javët e ardhshme.

Turneu, i cili filloi me ndeshjen në mes “Krajës” dhe “Meraja 2”, e hapi lojtari i Akademisë së futbollit nga Ulqini.

Në këtë turne do të marrin pjesë 16 skuadra nga vendi dhe rajoni të cilët do të garojnë për fondin e shpërblimeve me vlerë katër mijë euro.

 

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top