Wednesday , June 3 2020
Lajmi i fundit

Finalja e ”Netëve të klipit shqiptar”: SONTE SPEKTAKLI NË ULQIN

Netët e klipit shqiptarUlqini do të mirëpresë natën Gala të ndarjes së çmimeve të Festivalit “Netet e Klipit shqiptar”.

Manifestimi i 16 me radhë do të mbahet në hotelin “Otrant” ku spektakli premton shumë surpriza, e do të jetë drejtpërdrejtë në televizionet kombëtare të gjithë trevave shqipfolëse të rajonit, Shqipëri, Kosovë, Maqedoni e Mal të Zi.

Regjisori Petri Bozo njëkohësisht dhe producenti i Deliart Association risjell konkurrimin e vetëm të këtij lloji duke seleksionuar 64 klipe nga më shume së 200 të paraqitur.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top