Wednesday , August 5 2020
Lajmi i fundit

Fitnes klub “Fit” MASSAGE: KËND PËR BUKURINË DHE SHËNDETIN TUAJ

image1 (27)Në hapësirat e Fitnes klubit “Fit” në Ulqin tash një kohë punon salloni për masazh profesional.

Ky ambient i këndshëm është sot kënd për të gjithë ato që dëshirojnë të çlirohen nga stresi, tensioni dhe lodhja e përditshme, ose të tejkalojnë dhimbjet dhe lëndimet në trupin e tyre.

Mjeshtëria e duarve të fizioterapeutit të diplomuar Anja Gnjeç do të kujdeset për shëndetin dhe bukurinë tuaj.

Relaks, terapeutike, sportive, anticelulit dhe drenazhi limfatik janë vetëm disa nga masazhet të cilat ky sallon i ofron me çmime shumë të volitshme.

Telefonat e kontaktit janë: Jasmin Hott +382 69 572 744 ; Anja Gnječ +381 65 528 8445 (Viber). (Marketing)

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top