Monday , April 23 2018
Lajmi i fundit

Fitore për barazh: “OTRANT OLIMPIK” FITOI LIDERIN NË PODGORICË!

Otrant OlimpikKur askush nuk e prishte, e kur ishte më e nevojshme, “Otrant Olimpiku” arriti fitoren.

Ulqinakët të dielën fituan liderin në tabelë, skuadrën “Kom” nga Podgorica si mysafirë, me rezultatin 2:0.

Golat për “Otrant Olimpik” i shënuan Gjinoviq dhe Muharremi, dhe në atë mënyrë e sollën skuadrën e vet një hap larg barazhit për kualifikim në Ligën e parë të Malit të Zi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top