Tuesday , December 11 2018
Lajmi i fundit

Fitore tjetër e basketbollistëve: AMERIKANI SHEFERD PRAPË I SHKËLQYER

Kejsi SheferdBasketbollistët e Ulqinit vazhduan me fitore edhe në xhiron e tretë të Ligës së parë Erste duke fituar thellësisht të shtunën mbrëma në fushë të vet skuadrën „Jedinstvo“ nga Bijello Pole.

Edhe në këtë fitore u veçua amerikane Kejsi Sheferd, i cili luajti në mënyrë fenomenale dhe shënoi 44 pikë (10 trepikësha!).

Në skuadrën vendase të shkëlqyer ishin edhe Bjelletiq, i cili shënoi 23 pikë, Milliq me 15 pikë dhe Illiq me 11 pikë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top