Sunday , June 7 2020
Lajmi i fundit

Fitore tjetër e Federalit: BRESHËRI GOLASH NË PLAZHIN E MADH

1291505_10201175046876913_533713323_nFederali i Ulqinit të dielën para tifozëve të vet me rezultatin 5:3 e fitoi  lehtë ekipin e Hajdukut nga Tivari.

Golat për vendasit i kanë shënuar Peraziq, Molabeqiri, Gurzakoviq dhe Alibegu, ndërsa në rrjeten e portierit të Hajdukut ka përfunduar dhe një autogol.

Federali bindshëm udhëheq në tabelën e Regjionit jugor të futbollit, me tetë pikë më shumë se skuadra në vendin e dytë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top