Wednesday , August 5 2020
Lajmi i fundit

Forca: HAXHIBETI DREJTOR I OT, GORANA PRAPË SEKRETAR

Fuad HaxhibetiIsh kryetari i Kuvendit komunal të Ulqinit Fuad Haxhibeti do të jetë drejtori i ri i Organizatës turistike të Ulqinit, mëson Portali Ul-info.

Këtë vendim e solli sot Këshilli qendror i Forcës së re demokratike.

Po ashtu është vendosur që Mustafa Gorana të jetë në krye të Sekretariatit për veprimtari komunale në Komunë të Ulqinit, funksion të cilin dikur e ushtronte.

Ka mbetur vetëm që kjo parti të përcaktojë Sekretarin për veprimtari komunale në administratë lokale, funksion i cili po ashtu i takoi sipas marrëveshjes së koalicionit.

3 comments

  1. Pergezojme Forcen ne vendim te qelluar dhe urime Haxhibetit. tani ka mbetur te shpresojme qe do te sjell ligjshmei dhe rregull ne punen e organizates turistike, ngase prej largimit te Rexhes kjo ka qene evidente per ata qe kan dasht te vrejn.

  2. Kergja e re, vec nrrojn fotelat t njajtat faca. E ka qirosi Ulqinin si me pas qen malli ti- ban cka g dojn me nji retht vogel klyshash

  3. Bash kurgja e re. Edhe ky ka me e knaq. Nazif qerosi hoqi Ali qerosin solli Miniri mendjemadhin (kokeboshin), qe e hoqi Fatmiri dhe solli Zanen, qerosi I revanshohet dhe e largon, Nazifi ban cka don dhe PIKE!

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top