Tuesday , December 11 2018
Lajmi i fundit

Foto Bruno: ULQIN BY NIGHT

Panorama, Ulqin, UlcinjUlqini është gjithmonë i bukur, në çdo periudhë të vitit, ditën dhe natën. Veçanërisht kur vështrohet nga deti.

Guaca e tij e bukur, të cilën e rrethojnë Kalaja dhe kepi Suku, ishte inspirim i vazhdueshëm i piktorëve dhe shkrimtarëve.

Të gjithë mund të bindemi për këtë me anë të fotografisë të cilën me dronë e kanë incizuar miqtë tanë nga Foto Bruno.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top