Friday , June 22 2018
Lajmi i fundit

Foto lajm: QENTË ENDACAK TË PREMTEN “MARSHUAN” QENDRËS SË QYTETIT

Qente, PsiDhjetë qenë endacak kanë “marshuar” sot rrugëve në qendër të Ulqinit duke frikësuar kalimtarët e veçanërisht fëmijët që shkonin në shkollë.

Kjo fotografi shpesh mund të shihet edhe pse ky qytet ndërtoi Azilin për kafshë të lëshuara.

Përndryshe, për qenë endacak me vite rregullisht diskutohet në mbledhjet e Trupit koordinues për përgatitjen dhe përcjelljen e sezonit turistik.

E sezoni është në prag…

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top