Sunday , June 24 2018
Lajmi i fundit

Foto: MODELJA ANELLA ZUBEROVIQ

AnelaMe bukurinë natyrore dhe punën e madhe Ulqinakja Anella Zuberoviq është bërë një nga modelet më të njohura në Mal të Zi.

Prandaj është logjike që pikërisht ajo ishte imazhi i sfilatës së modës e cila fundjavën e kaluar u organizua në Kala.

Për vizitorët e Portalit tonë kemi ndarë disa fotografi të Anellës nga ky manifestim, për organizimin e suksesshëm të të cilit edhe ajo ka dhënë kontribut të madh.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top