Sunday , June 7 2020
Lajmi i fundit

FSAM: REGJISTRIMI PO SHKON MIRË, KA AKOMA VENDE

FMSNga Fakulteti për Studime Afariste Mesdhetare (FSAM) në Ulqin njoftuan se po vijon regjistrimi në vitin e ri akademik 2019/2020.

Siç theksohet, regjistrimi deri tani po shkon shumë mirë, ndërsa vende të lira ka akoma.

Studentët e ardhshëm mund të zgjedhin këto programe studimore në këtë institucion të arsimit të lartë:

– menaxhment në dogana, shpedicion dhe veprimtarinë e agjencive.

– menaxhmenti dhe siguria e marinave dhe jahteve

– menaxhmenti në turizmin nautik, sport dhe rekreacion,

– turizëm dhe Hoteleri”.

Të gjitha informatat mund ti merrni në hapësirat e Fakultetit, në Qendrën për Kulturë në Ulqin, çdo ditë pune prej 10.00h – 14:00h, ose në numrat e telefonit: 069 440 674, 067 804 112 dhe 069 037 134.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top