Wednesday , February 26 2020
Lajmi i fundit

Futboll: „OTRANT OLIMPIKU“ HUMB SI NIKOQIR NË PODGORICË

Futboll, Fudbal, Otrant OlimpikSkuadra e „Otrant Olimpikut“ laujti në xhiron e 6 të Ligës së Dytë të Malit të Zi si nikoqir në Podgoricë dhe humbi me rezultatin 1:0 nga skuadra „Jedinstvo“ nga Bijello Pole.

Pas kësaj xhiro Ulqinakët kanë pesë pikë dhe janë në vendin e parafundit në tabelë.

Në xhiron e ardhshme e cila luhet të dielën, me 15 shtator, „Otrant Olimpik“ do të takohet në Rozhaj me skuadrën e „Ibrat“.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top