Tuesday , January 19 2021
Lajmi i fundit

Fundjava sportive: BASKETBOLLISTËT DHE HENDBOLLISTËT NË SHTËPI, FUTBOLLISTËT NË TIVAR

73184_4805206413006_2091260563_nKëtë të diel, në të njëjtën kohë, në ora 18, para tifozëve të vet do të luajnë basketbollistët dhe hendbollistët e Ulqinit. Në xhiron e 7 të Ligës së parë Erste për basketbollistë Ulqinakët luajnë me skuadrën “Lovqen”, ndërsa hendbollistët ndeshen me ekipin “Mojkovac”.

Në xhiron e 12, të fundit të sezonit të vjeshtës të kampionatit të Regjionit jugor të futbollit, Federali në Tivar do të luaj me vendasit e Hadukut.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top