Tuesday , May 22 2018
Lajmi i fundit

Fundjava sportive: DERBI I BASKETBOLLISTËVE, FUTBOLLISTËT PRESIN “CETINËN”

Basketboll, Futboll, Kosarka, FudbalKëtë fundjavë basketbollistët dhe futbollistët e Ulqinit do të luajnë në fushë të vet.

KK “Ulqin” do të luajë të shtunë kundër “Teodo” nga Tivati, skuadrës së parë në tabelë, që do të thotë se ky do të jetë derbi i xhiros.

Po ashtu, të shtunën futbollistët e “Otrant Olimpikut” do të takohen me skuadrën e “Cetinës”. Në këtë ndeshje vendasit janë favoritë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top