Thursday , August 16 2018
Lajmi i fundit

Fundjava sportive: FITORE E FUTBOLLISTËVE DHE HENDBOLLISTËVE

Otrant Olimpik“Otrant Olimpik” fitoi të dielën para tifozëve të vet skuadrën “Çelik” nga Nikshiqi me rezultatin e thellë 6:1.

Mbas kësaj fitore skuadra e Ulqinit gjendet në vendin e 8 në tabelë.

Në xhiron e ardhshme, me 15 tetor, “Otrant Olimpik” takohet me “Jedinstvon” nga Bijello Pola.

Sukses arritën edhe hendbollistët të cilat arriten të fitojnë ekipin e “Rudarit”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top