Monday , July 13 2020
Lajmi i fundit

Fundjava sportive: HUMBJE E BASHKETBOLLISTËVE DHE HENDBOLLISTËVE

Kosarka, BasketbollKlubet nga Ulqini të cilët garojnë në nivelin më të lartë kanë humbur ndeshjet e tyre fundjavën e kaluar.

Basketbollistët të shtunën, para tifozëve të vet, në xhiron e shtatë të Ligës së parë Erste në basketboll ishin më të dobët se skuadra “Teodo” 65:80.

Ndërsa hendbollistët e “Berane 2003” kanë fituar të dielën në Mojkovac skuadrën e Ulqinit 31:25 (15:10), në ndeshjen e xhiros së pestë të Ligës së parë në hendboll.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top