Friday , August 23 2019
Lajmi i fundit

Fundjava sportive: HUMBJE E TË TRE KLUBEVE

Kosarka Ulcinj, Basketboll UlcinjKëtë fundjavë të gjitha skuadrat nga Ulqini kanë humbur. Basketbollistët para tifozëve të vet kanë humbur nga skuadra ABS Primorje nga Herceg – Novi (68:77), në xhiron e katërt të Ligës së parë Erste Survival.

Si mysafirë me rezultat minimal kanë humbur hendbollistët dhe futbollistët. Hendbollistët kanë humbur në Budvë nga “Riviera e Budvës”(25:26), derisa Federali ka humbur nga Hajduku i Tivarit (1:2).

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top