Wednesday , December 11 2019
Lajmi i fundit

Fundjavë e suksesshme: FITORE E HENDBOLLISTËVE DHE FUTBOLLISTËVE

Rukomet Ulcinj, Hendboll UlqinMbas disa humbjesh, hendbollistët e Ulqinit të shtunën, para tifozëve të vet, lehtë e kanë fituar skuadrën “Budvanska rivijera” 32:24 (15:10).

Fitore të lehtë, me rezultatin 1:0, kanë arritur dhe futbollistët e Federalit në ndeshjen kundër “Sllogës” nga Tivari i moçëm.

Ndërsa të hënën basketbollistët janë mysafirë të skuadrës “Mediteran” nga Tivari në xhiron e 6 të Ligës Erste Survival.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top