Sunday , July 21 2019
Lajmi i fundit

Fundjavën e ardhshme në Ulqin: POEZIA E MODËS POSHTË BEDENAVE TË KALASË

Fashion, Sfilata, Revija, ModaNë Mole të Madhe, poshtë bedenave të Kalasë monumentale, fundjavën e ardhshme do të mbahet festivali i dytë me radhë i modës “Ulcinj International Fashion Nights”.

Kreatorët që do të marrin pjesë në këtë spektakël shprehën pritshmërinë se do të jetë poezi e modës në skenën unike.

“OJQ Montenegro Events është bashkim i përsosur i profesionistëve të shkëlqyer në punën e vet në krye me dizajnuesen Edita Nimanbegun”, tha kreatorja Radojka Tepavac.

Kolegu i saj Diaz Kova ka vetëm fjalë të mira për organizimin e këtij festivali. “Bëhet fjalë për njerëz shumë të talentuar. Manifestimi këtë vit do të jetë edhe më i mirë dhe më atraktivë”, tha ai për Dnevne Novine.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top