Wednesday , April 14 2021
Lajmi i fundit

Futboll: A.REXHOVIQ DO TË LUAJË EDHE DY VITE TË TJERA NË MALAJZI

IMG-44d38e916d91848f71f50443ea97e71a-VArgzim Rexhoviq nënshkroi kontratën e re profesionale për periudhën dy vjeçare me klubin nga Malajzia “Terengganu FC”.

Me këtë skuadër ky Ulqinak pati sezon të suksesshëm të cilin e përfunduan në vendin e tretë të Super Ligës së Malajzisë dhe u kualifikuan në Kupën e Azisë.

“Përkundër një sërë ofertash tjera nga Malajza dhe vendet tjera vendose të qëndrojë në Terenggan, sepse këtu u mirëprita dhe u pranova shkëlqyeshëm.”

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top