Saturday , July 4 2020
Lajmi i fundit

Futboll: FITORE NË TIVAT PËR IKJE NGA FUNDI I TABELËS

Otrant OlimpikFutbollistët e „Otrant Olimpikut fituan të dielën si mysafirë në ndeshjen e xhiros së 12 të Ligës së Dytë të Malit të Zi.

Ato në Tivat, në derbin e bregdetit, fituan vendasit, skuadrën „Arsenal“, me rezultatin 3:1.

Kjo fitore është shumë e rëndësishme dhe, shpresojmë, fillimi i ikjes së „Otrant Olimpikut“ nga fundi i tabelës.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top