Wednesday , April 14 2021
Lajmi i fundit

Futboll i vogël: TRE ULQINAKË NË PËRFAQËSUESEN E MALIT TË ZI

Futsal klub UlcinjTrajneri i përfaqësueses së Malit të Zi në futboll të vogël Sveto Lesar publikoi regjistrin e lojtarëve të cilët konkurrojnë për ndeshjet me Italinë dhe Belgjikën në kuadër të UEFA Futsal EURO, u njoftua nga Federata e Futbollit.

Në mesin e 19 lojtarëve, Lesar përzgjodhi edhe tre ulqinakë: Fatmir Mollabeqiri, Edmond Kurti dhe Nermin Krumiq.

Përfaqësuesja e Malit të Zi do të grumbullohet me 15 janar në Tivat, ku do të stërvitet deri më 22 janar dhe transferimit në Podgoricë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top