Thursday , May 28 2020
Lajmi i fundit

Futboll: KUNDËR SKUADRËS IBAR PA TRE LOJTARË STANDARD

otrant-olimpikNga udhëheqësia e Klubit të futbollit Otrant Olimpik u njoftua se në ndeshjen kundër skuadrës Ibar, të dytës në tabelë, Ulqinakët do të luajnë pa tre lojtarë standard të ekipit të parë.
Në këtë derbi të xhiros nuk do të luajnë Rexha, Gjinoviq dhe Mollabeqiri.
“Prandaj në këtë ndeshje kyçe për kualifikim në barazh për Ligë të parë na nevojitet ndihma e lojtarit të 12, e ky është publiku jonë besnik. Ju presim në numër të madh në stadiumin në Plazh të madh dhe së bashku të festojmë”, thonë nga Otrant Olimpiku.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top