Tuesday , December 11 2018
Lajmi i fundit

Futboll: MOLLABEQIRI DHE REXHA NËNSHKRUAJNË PËR “BESEN”

received_1623382207754243Dy futbollist të rinj nga Ulqini do të vazhdojnë karrierën në Kosovë, mëson Portali Ul-info.

Fatmir Mollabeqiri dhe Benjamin Rexha do të luajnë këtë sezon për skuadrën “Besa” nga Peja.

Ato të mërkurën kanë nënshkruar kontrata profesionale me këtë skuadër.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top