Sunday , July 21 2019
Lajmi i fundit

Futboll: “OTRANT OLIMPIK” BARAZON, NGRITËT NË TABELË

Otrant OlimpikFutbollistët e “Otrant Olimpikut” në ndeshjen e parë para tifozëve të vet nuk arritën të fitoren të mërkurën.

Edhe pse ishin favoritë në ndeshjen me skuadrën e parafundit në tabelë, “Jezeron” nga Plava, vendasit barazuan 1:1.

Por, meqë konkurrentët direkt për mesin e tabelës (Deçiqi dhe Komi) humbën në këtë xhiro, “Otrant Olimpik” u ngrit në vendin e 5 në tabelën e Ligës së Dytë të Malit të Zi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top