Tuesday , May 21 2019
Lajmi i fundit

Futboll: “OTRANT OLIMPIK” FITON NË FUSHË TË VET

Tabela (1)Futbollistët e “Otrant Olimpikut” fituan në fushë të vet në xhiron e 31 të Ligës së dytë malazeze në futboll.

Ato, me rezultatin 1:0, fituan skuadrën “Ibar” nga Rozhaja dhe tani ndajnë vendin e pestë në tabelë, me skuadrën “Berane”.

Në xhiron e ardhshme, “Otrant Olimpik” do të luajë të dielën në Bijello Pole, me skuadrën vendase “Jedinstvo”, ndërsa në xhiron e fundit, me 26 Maj, do të takohet në Ulqin me “Jezeron” nga Plava.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top