Monday , July 16 2018
Lajmi i fundit

Futboll: “OTRANT OLIMPIK” PRAPË BARAZIM NË FUSHË TË VET

Otrant OlimpikSkuadra e “Otrant Olimpikut” të dielën barazoi 1:1 me ekipin Mlladost nga Leshkopole.
Kjo është ndeshja e tretë të cilën Ulqinakët e kanë luajtur në fushë të vet në garën e deritashme dhe në të gjitha barazuan.
Shumë më të suksesshëm ishin jashtë, sepse të dy ndeshjet, kundër Cetinës dhe Igallos, i fituan.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top