Tuesday , May 21 2019
Lajmi i fundit

Futboll: „OTRANT OLIMPIK“ PRAPË BEFASOI, TANI POZITIVISHT

Otrant OlimpikTë mërkurën futbollistët e „Otrant Olimpikut“ prapë kanë befasuar tifozët e vet, kësaj herë pozitivisht.

Ato në ndeshjen me „Llovqenin“ fituan me rezultatin 2:1, me golat e Divanoviqit dhe Shkreles.

Në këtë mënyrë ato mbërritën në pjesën e sipërme të tabelës, gjegjësisht në vendin e 6 në Ligën e dytë të Malit të Zi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top