Wednesday , May 22 2019
Lajmi i fundit

Futboll: “OTRANT OLIMPIKU” HUMB NË LESHKOPOLE

otrant-olimpik“Otrant Olimpiku” pësoi humbje në xhiron e 8 të Ligës së dytë të Malit të Zi në futboll.

Ulqinakët me rezultatin 1:2 humbën nga skuadra vendase “Mlladost” nga Leshkopole dhe tani mbajnë vendin e parafundit në tabelë.

Në xhiron e ardhshme i cili luhet të dielën, me 23 shtator, Ulqinakët do të presin në shtëpi skuadrën “Jedinstvo” nga Bijello Pole.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top