Friday , June 5 2020
Lajmi i fundit

Futboll: PAS HUMBJES TË MËRKURËN, SHANSE TË VOGLA PËR MBIJETESË NË LIGËN E DYTË

Otrant (2)Futbollistët e “Otrant Olimpikut” të mërkurën pësuan humbje në fushën e vet, nga skuadra e “Arsenalit” nga Tivati me rezultatin 2:3.

Edhe pse ishin më të mirë në pjesën më të madhe të ndeshjes dhe udhëhoqën 2:0, Ulqinakët nuk arritën ta fitojnë këtë ndeshje të rëndësishme.

Pas humbjes shanset për mbijetesën e klubit nga Ulqini në Ligën e Dytë të Malit të Zi janë shumë të vogla.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top