Thursday , June 4 2020
Lajmi i fundit

Futboll: PSV PRET RUDOVIQIN

Andjelo Rudovic, Angjello RudoviqSiç është lajmëruar më herët anëtari i përfaqësueses së Malit të Zi për të rinj dhe ish lojtari i Mogrenit Angjello Rudoviq do të jetë lojtarë i ri i PSV-së nga Holanda, njoftojnë mediet malazeze.

Rudoviq tash një kohë qëndron në Holandë, ndërsa drejtuesit e PSV-së janë të kënaqur me talentin e tij, kështu që këto ditë mund të nënshkruaj kontratën me skuadrën holandeze. Angjello vitin e parë me siguri do ta kalojë në skuadrën B të PSV-së të cilën e drejton Dario Kaleziq ose do të huazohet në ndonjërën nga ekipet në “Eredivisie” të Holandës.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top