Tuesday , August 4 2020
Lajmi i fundit

Futboll: TË MARTËN “OTRANT OLIMPIKU” FILLIN PËRGATITJET

Otrant (3)Futbollistët e “Otrant Olimpikut” të martën, me 12 maj, do të fillojnë përgatitjet dhe stërvitjet për fundin e sezonit, njoftohet nga klubi.

Siç theksohet, përgatitjet do të nisin në ora 17 në stadiumin e “Akademisë” në Plazhin e Madh.

Shtohet se stërvitja do të bëhet në grupe, me respektimin e të gjithë masave të rekomanduara nga ana e Skuadrës Nacionale Koordinuese.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top