Thursday , May 23 2019
Lajmi i fundit

Gjeka: GJUKANOVIQ NUK MË TELEFONOI

Fatmir Gjeka, Fatmir Djeka, Partia demokratike, Demokratska partijaDeputeti në Kuvendin e Malit të Zi dhe kryetari i Partisë demokratike Fatmir Gjeka ka deklaruar se është i habitur me deklaratën e cila sot është paraqitur në gazetën e pavarur „Vijesti“ me të cilën, siç tha, tash sa vite ka komunikim shumë të mirë.

„Informata që gjoja kryeministri Millo Gjukanoviq më telefonoi dhe më kërkoi falje për deklaratën e dhënë në Bijello Pole është fryt i interpretimit të kafenesh, e jo i ngjarjes së vërtet“, tha Gjeka.

Ai shprehu pritshmërinë që “ky episod i pakëndshëm” megjithatë nuk do të prish bashkëpunimin me këtë gazetë më me influencë në vend. “Sa i përket meje, ai veçanërisht do të përmirësohet nga vendi i kryetarit të komunës”, shtoi Gjeka.

3 comments

  1. Sikur mos te ishte trishtuese, do te ishte qesharake. jena ba me na QA ne pec. vec na ka mungu edhe ky me na udheheq.

  2. Fal mas ke qen dejshem kur tka thir milloja.Na moj zemer lypena me pru per kryetar denji zezak prej afrike se prej millos buk skena par as prej teje vec na populli kena met si ata zeqt qe e shtijn krytin nen ran as nuk shofim as nuk nim vec flasim

  3. Aman Gjeke mos na rrej po hapi syte e puno si duhet se shpejte kene me te hjek mos ban dallavere si ti mire nuk din me ba as gja as me fol as me punu po lene ket pune , e leshoja Abazovicit se aj ndoshta me fol din ma mire mos e merr popullin ne qafe more burr se boll ma sna ka mbete tjeter vetem me u cu ne kambe gjithe ulqini kundra jush se na myte secili qe vjen ne pozite,po mlidhi ment e mos ban dallavere kunra popullit tan se nuk e meriton ket pozite po cka me ba ,te mjert populli,

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top