Sunday , September 27 2020
Lajmi i fundit

Gjukanoviq: DO TË KANDIDOJMË KRYETARIN TONË

DPS Ulcinj“Ulqinakët meritojnë më shumë se ajo çfarë ju ofron pushteti aktual. Prandaj dëshirojmë të fitojmë dhe të kandidojmë kryekomunarin tonë”, tha ai duke folur në konventën përfundimtare të PDS-së në sallën e mbushur plotë të Qendrës për kulturë lideri i kësaj parti Millo Gjukanoviq.

Bartësi i listës zgjedhore Loro Nrekiq tha se qytetarët janë të lodhur me administratën joefikase lokale dhe se PDS-ja duhet të marrë përgjegjësi të plotë për të ardhmen e kësaj komunë.
Në konventë u prezantuan kandidatët për këshilltarë, ndërsa përkrahjen e dha edhe sipërmarrësi i njohur nga Ulqini dhe punëtori sportiv Pavle Pepgjonoviq.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top