Tuesday , May 21 2019
Lajmi i fundit

Gjykata ekonomike: GJYKIMI VAZHDON ME 3 DHJETOR

Privredni sud, Gjykata ekonomikeNë Gjykatën ekonomike në Podgoricë sot ka vazhduar gjykimi për rastin K1.

Sot dëshmoi eksperti i fushës së financave Predrag Hajdukoviq, ndërsa në tjetrin, i cili do të mbahet me 3 dhjetor, do të ftohet dëshmitari Janko Jankoviq.

Në gjykim ishin të pranishëm deputetët Dritan Abazoviq dhe Genci Nimanbegu, si dhe nënkryetari i Komunës Safet Beci.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top