Tuesday , September 29 2020
Lajmi i fundit

“Globus Art”: PANAIRI I VITIT TË RI I ARTIZANËVE

Globus ArtNë fund të kësaj jave në Ranë do të mbahet Panairi i Vitit të Ri i artizanëve.

Siç thanë organizatorët, OJQ “Globus Art”, manifestimi do të mbahet me 28 dhe 29 dhjetor.

Panairin do ta përkrahin Komuna e Ulqinit dhe Organizata Turistike.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top