Monday , May 21 2018
Lajmi i fundit

Grupi teatral “Teuta”: SË SHPEJTI SHFAQJE NË SHKODËR DHE TIRANË

NanaGrupi teatral “Teuta” së shpejti me dramën “Nana” do ti prezantohen publikut në Shqipëri.

Siç mëson Portali Ul-info, Ulqinakët këtë shfaqje do ta luajnë me 22 prill në Shkodër, ndërsa dy ditë më vonë në Tiranë.

Pritet që këtë dramë emotive, regjisor i së cilës ishte Munib Abazi, së shpejti ta shohin edhe dashamirësit e teatrit nga Prishtina dhe Podgorica.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top