Friday , January 18 2019
Lajmi i fundit

Gvozdenoviq: I TËRË RRJETI I PDS-SË PUNON ME KAPACITET TË PLOTË

GvozdenovicAnëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike të Socialistëve Branimir Gvozdenoviq deklaroi se partia e tij pret rezultat të shkëlqyer dhe fitore në zgjedhjet lokale në Ulqin dhe Berane.

“Jo vetëm në Kryesinë e PDS-së, por edhe në tërë partinë, çdo aktivist, anëtar dhe simpatizues i joni është shumë i vetëdijshëm për rëndësinë e zgjedhjeve të ardhshme dhe i tërë rrjeti partiak punon në kapacitet të plotë”, tha ai për “Dnevne novine”.

Siç shtoi, të gjithë këto individ dhe uniteti i tyre përbëjnë fuqinë më të madhe të PDS-së dhe garantin më të mirë për fitore të reja zgjedhore.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top