Thursday , October 22 2020
Lajmi i fundit

Haxhibeti: PRISHJE NË TUBACIONIN TRANZITOR, NORMALIZIMI I FURNIZIMIT ME UJË DERI SONTE

Fuad-HaxhibetiDrejtori i Ndërmarrjes Publike “Ujësjellës dhe Kanalizimi” Mr. Fuad Haxhibeti tha se deri sonte do të jetë i vështirësuar furnizimi me ujë në Ulqin.

Sipas fjalëve të tija, arsyeja është se ekziston prishja në tubacionin tranzitor në Zogaj.

“Po punojmë në rregullimin e prishjes dhe besojmë se deri në ora 20 do ta përfundojmë”, tha Haxhibeti për Portalin Ul-info.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top