Wednesday , April 14 2021
Lajmi i fundit

Hajdinaga: XHAFERI PREMTOI SE DO TË JETË I PRANISHËM NË HAPJEN E SEZONIT

Drejtori i Organizatës Turistike të Ulqinit Gzim Hajdinaga bisedoi të hënën në Shkup me kryetarin e Kuvendit të Maqedonisë së veriut Talat Xhaferin.Hajdinaga

„Zotri Xhaferi na premtoi se do të jetë i pranishëm në Ulqin më 1 maj në hapjen solemne të sezonit“, tha Hajdinaga.

Ai gjatë ditëve të ardhshme do të takohet edhe me ministrat në qeverinë e Maqedonisë së Veriut, si dhe me kryetarët e Tetovës, Gostivarit, Çairit (komunë në kuadër të Shkupit), me qëlim të tërheqjes së numrit sa më të madh të mysafirëve nga ky vend që këtë verë ta vizitojnë Ulqinin.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top