Monday , July 15 2019
Lajmi i fundit

Hapet Panairi i Turizmit në Tiranë: PREZANTOHET OFERTA E ULQINIT

IMG-8cb67489b97250cab1248c2adf308d7b-VNë Tiranë të mërkurën u hap Panairi tradicional i turizmit dhe sipërmarrjes.

Në këtë tubim ofertën e Ulqinit do ta prezantojë Organizata Turistike, si dhe disa punëtorë turistik nga kjo komunë.

Në hapje ishin edhe nënkryetari i Komunës Astrit Hoxha dhe drejtori i OT-së Fatmir Gjeka, të cilët me këtë rast biseduan me ministren në qeverinë e Republikës së Shqipërisë Sonila Qaton.

One comment

  1. Qe Fatmiri- tan i ka me plan! Ka ardh n’Tiran per panair, e kryn ket pun ktu edhe shken n’aeroport per rrug si me shku n’Amerik per Thanksgiving, Black friday edhe Christmas shopping, duke e rekllamu komunen e Ulqinit si nji “kompani” e mir me punu se i pagen tana vec me ba Fatmiri qefin e vet.
    Un kam menu se Loroja ka mi vu ket komun per fije par si pa shifet, dallimi me Nazifin isht se njini ka flok e tjetri isht tullac

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top