Sunday , July 12 2020
Lajmi i fundit

Hendboll: BARAZIM ME PARTIZANIN

Rukomet, HendbollHendbollistët e Ulqinit luajtën të marten para tifozëve të vet me Partizanin e Tivatit 21:21 (9:10), në ndeshjen e xhiros së tretë të Ligës së parë malazeze.

Golashënuesit më të mirë në skuadrën ulqinake ishin Mirko Damjanoviq dhe Dejan Vasileviq me nga gjashtë gola.

Kjo është pika e parë e hendbollistëve të Ulqinit në këtë sezon.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top