Tuesday , October 20 2020
Lajmi i fundit

Holiday Village Montenegro: OFERTË PËR PUSHIMIN DITOR DHE FUNDJAVOR

Karisma 2 (1)Bileta ditore Ju ofron të gjitha që nevojiten për një ditë perfekte verore!

Plazhin dhe pishinën, përzgjedhjen e ushqimit dhe pijeve joalkoolike dhe alkoolike, pishinën e hapur dhe këndin e lojërave për fëmijë, parkingun dhe WiFi-në.

Çdo ditë nga ora 9 deri në orën 19, për vetëm 25 euro.

Për fëmijët deri në moshën 12 vjeçare hyrja është falas!

Oferta speciale: fundjava e zgjatur prej më 24 deri më 27 korrik – paguani dy ditë qëndroni tre!

Mundësia për check – in herët, check out vonë + mundësia e ndryshimit të dhomës!

Dërgoni e-mailin në adresën reservations@hvmontenegro.com.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top