Friday , June 5 2020
Lajmi i fundit

Hollegro: PREJ TË SHTUNËS KUZHINA FRANCEZE

Hollegro“Nga e shtuna e ardhshme në restorantin “Hollegro”, në Plazhin e vogël vendasit dhe turistët do të kenë mundësi unike të shijojnë specialitetet e kuzhinës franceze. Edhe këtë sipas çmimeve të përshtatshme”, tha për Portalin tonë pronari i këtij objekti hotelerik Prela Shkrela.

Ai theksoi që për punë në “Hollegro” do të angazhohet një kuzhinier i njohur nga Franca.

“Shpresojë që në këtë mënyrë do të ngremë nivelin e ofertës turistike në Ulqin dhe të paktën deri diku të ja kthejmë qytetit shpirtin e Mesdheut”, shtoi Shkrela.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top