Friday , March 5 2021
Lajmi i fundit

Abazoviq: JEMI TË VENDOSUR TË NDALIM KEQPËRDORIMET

Dritan AbazovicZëvendës kryeministri Dr. Dritan Abazoviq publikoi se u arrestuan kryetari i Komunës së Ulqinit, shefi i PDS-së lokal dhe disa funksionarë të tjerë.

„Arsyeja – punësimi partiak! Le të vërtetojë gjykata se si i arritën fitoret zgjedhore. Qytetarët e kanë të qartë. Qeveria e Malit të Zi është e vendosur të ndalojë të gjitha keqpërdorimet“, shkroi ai.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top