Friday , October 2 2020
Lajmi i fundit

Humbja e basketbollistëve dhe hendbollistëve: MË TË MIRË EKIPET NGA BOKA

Rukomet Ulcinj, Hendboll Ulqin 1Basketbollistët dhe hendbollistët e Ulqinit kanë humbur të shtunën në ndeshjet e luajtura kundër skuadrave nga Boka e Kotorrit.

Në Herceg Novi Ulqinakët humbën nga ABS Primorje me rezultatin 69:59. Në skuadrën e miqve më të mirë ishin Vuhaçiq me 17, Medenica me 12 dhe Latkoviq me 10 pikë të shënuara.

Humbje shënuan dhe hendbollistët në Tivat. Ato humbën me rezultatin 25:23 nga ekipi vendas i Bokës. Në ekipin tonë më të mirë ishin Baboviq me 8 dhe Stankoviq me 7 gola.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top